obrázek
obrázek

Vývoj a výroba dámské intimní hygieny s obsahem probiotických kultur

Výsledkem několikaletého výzkumu a vývoje byl ve spolupráci s firmou Fide uveden na trh nový produkt – dámské menstruační vložky s obsahem stabilizovaných probiotických kultur.
Vložky Probiotic můžete nakoupit on-line za zvýhodněnou cenu přímo zde


Přinášíme revoluci v dámské intimní hygieně


Mnoha ženám po celém světě znepříjemňují život různá vaginální onemocnění doprovázená výtoky a nepříjemnými pocity. Moderní vědecké poznatky společnosti PHARMACEUTICAL BIOTECHNOLOGY ve spolupráci s firmou FIDE umožnily posunout dámskou intimní hygienu do nové aktivní úrovně. Na základě několikaletého výzkumu uvádíme na trh revoluční produkt v oblasti dámské intimní hygieny – menstruační vložky Carine & Oasis ProBiotic s obsahem živých přátelských laktobacilových kultur.


Proč kombinace dámské vložky a laktobacilů?


Lidský organismus a laktobacily patří neodmyslitelně k sobě. Laktobacily nejenže tvoří významnou součást střevní mikroflóry, ale jsou taktéž nezbytnou složkou vaginální sliznice. Zásadním způsobem se ve vaginální sliznici podílejí na produkci antimikrobiálních látek a na vytváření kyselého pH. Je to zejména kyselé pH, které chrání tuto citlivou sliznici před infekcemi způsobenými jinými bakteriemi a kvasinkami. Pokud z jakéhokoliv důvodu (nejčastěji užívání antibiotik, nošení těsného oblečení, koupání v bazénech, ale i stres apod.) dojde k porušení této křehké poševní rovnováhy, a dochází ke vzniku zánětu. Jedním z účinných pomocníků, kteří jsou schopni cíleně dodat k postiženým sliznicím účinné posily ve formě zdravých laktobacilů, jsou právě dámské vložky Carine & Oasis ProBiotic.

Pro koho jsou vložky Carine & Oasis ProBiotic určené?


Vložky Carine & Oasis ProBiotic jsou vhodné pro pravidelné užívání jak u zdravých žen, které chtějí preventivně dbát o svoji intimní hygienu tak u žen, které trpí jednorázovými nebo opakovanými vaginálními záněty bakteriálního nebo kvasinkového původu.Proč je vložka vhodná pro ženy, které trpí záněty?


Vložky Carine & Oasis ProBiotic dodávají do vaginálního prostředí přirozené bakterie, které tam z důvodu zánětu chybí.Proč je vhodná i pro zdravé ženy?


Tyto vložky jsou také vhodné pro pravidelné používání u všech zdravých žen, které chtějí aktivně pečovat o svoji intimní hygienu a dobře znají benefity, které probiotika tělu přinášejí. Neexistuje komfortnější a pohodlnější přístup, jak sliznici dodat spoustu přátelských bakterií, než použití hygienické vložky, která je s intimními partiemi v nejtěsnějším kontaktu. Kolonizace vaginální sliznice laktobacily je tak zcela přirozená. Vložky Carine & Oasis ProBiotic omezují vznik zánětu u žen, které jsou zdravé, a tak slouží jako prevence. Období menstruace, nebo např. období stresu, či jiné zátěže obecně zvyšuje riziko vzniku zánětu.Omezení nepříjemného zápachu


Řada žen má obavu z nepříjemného zápachu, který může vzniknout jak při běžném nošení dámských vložek, tak zejména při probíhajícím zánětu. Nepříjemné aromatické látky vznikají v důsledku rozkladu krve a výtokové tekutiny a to zejména působením nežádoucích bakterií. Přátelské probiotické bakterie rodu Lactobacillus omezují množení nežádoucích nebezpečných bakterií a redukují tak nepříjemné rozkladné mechanismy. Poslední studie poukazují také na použití probiotik při omezení zápachu vzniklého v důsledku pocení. Carine & Oasis ProBiotic tak přináší přátelská probiotika na ty partie těla, které jsou nejvíce náchylné ke vzniku nepříjemného zápachu. Probiotika tak vítězí nad bakteriemi, které jsou hlavní příčinou vzniku zápachu a současně omezují jejich množení.

Jak často vložky používat?


Probiotické vložky Carine & Oasis ProBiotic jsou určené jak pro pravidelné použití u zdravých žen, které chtějí aktivně pečovat o svoji intimní hygienu, tak pro ženy, které trpí různými vaginálními infekcemi. Vzhledem k velmi zajímavé ceně je lze použít jako účinnější náhradu klasických vložek, které nabízejí jediný benefit - zachycení menstruační krve nebo výtoku. Doporučujeme vložky Carine & Oasis ProBiotic jako vhodný doplněk k omezení vaginálních zánětů doprovázených nepříjemným svěděním, pálením případně výtokem.


Víte, že vaginální infekce:


- postihne více než 75 % žen?
- opakovaně trápí až polovinu žen z uvedeného počtu?
- jsou nejčastěji způsobeny kvasinkami rodu Candida a bakteriemi rodu Gardnerella?
- lze úspěšně odstranit vhodným podáním laktobacilových kultur, které nastaví rovnováhu poševního prostředí?
- se vyznačují změnou pH poševního prostředí a právě probiotika jsou schopna pH uvést do zdravé fyziologické rovnováhy?

Vyvinuto ve spolupráci biotechnologickou firmou Pharmaceutical Biotechnology.