obrázek
obrázek

Novinky

Obdrželi jsme podporu SME na vývoj bezpečných probiotik

Probiotika pro onkologické pacienty

Pharmaceutical Biotechnology obdržela grantovou podporu na vývoj bezpečných probiotik pro onkologické pacienty. Tento projekt byl podpořen programu EU Horizon 2020 pod číslem 817071
This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme ...

» ...pokračovat

Bojujeme moderními biotechnologiemi proti suchu

Vývoj absorbentů s pro zadržení vody v krajině

Grantová agentura MZe nás podpořila v projektu, jehož cílem je vývoj nové formy probiotické superabsorpční podestýlky s následným využitím pro zadržení dešťové vody v půdě. Chceme tak přispět svým unikátním know-how v boji proti suchu cestou udržení vody v krajině.

» ...pokračovat

Biofilmová probiotika

Podán patent na nová biofilmová probiotika!

Vývoj nové generace probiotických kultur, je výsledkem našeho mnohaletého výzkumu v oblasti probiotik. Biofilmová probiotika jsou jedinečná svou strukturou. Probiotické bakterie jsou již při výrobě kultivovány tak, aby vytvářely biofilm a aby byly pro naše tělo maximálně funkční ...

» ...pokračovat

PROBIOLACT

Doplněk stravy ProbioLact je dosud jediným zástupcem biofilmových probiotik na trhu. Unikátní, probiotické bakterie jsou zde přítomny ve formě biofilmu. Biofilm je zcela přirozená, souvislá vrstva bakterií, které vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato forma existence bakterií ...

» ...pokračovat

Spolupracujeme s

masarzkova univeryita akademie věd
vuvel favea

O nás

Vyvíjíme bezpečná probiotika

Probiotika pro onkologické pacienty

Pharmaceutical Biotechnology obdržela grantovou podporu na vývoj bezpečných probiotik pro onkologické pacienty. Tento projekt byl podpořen programu EU Horizon 2020 pod číslem 817071
This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 817071.

Bactoral- NOVINKA - probiotika pro dutinu ústní

Orální probiotika

První orální probiotikum pro doplnění přátelské mikroflóry krku, dutiny ústní a středouší s patentovanou kulturou S. salivarius.
Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří antimikrobiální látky salivaricin A2 a salivaricin B. Salivariciny mohou zamezit růstu bakterií Streptococcus pyogenes nebo např. Haemophilus influenzae, Streptococcus pneumoniae a dalších nepřátelských bakterií. Studie ukazují, že Streptococcus salivarius K12 je schopen kolonizovat horní část respiračního traktu dětí již 3 dny po prvním podání a je možno ho detekovat ještě 32 dní po vysazení.

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která se zaměřuje na rozvoj a realizaci nových biotechnologických projektů s vysokým tržním potenciálem. Naší snahou je vyhledávat nové nápady a uvádět je v život. Děláme vývoj, výzkum a výrobu biotechnologických produktů se zaměřením na potravinářské, farmaceutické, hygienické, kosmetické a ekologické aplikace.

novinka

Jsme otevřeni spolupráci jak s domácími, tak se zahraničními partnery. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.


Co nabízíme a umíme:

• Vývoj a výroba dámské intimní hygieny s obsahem probiotických kultur

• Výroba zcela nové generace biofilmových probiotik

• Vývoj a výroba stabilizovaných probiotických kultur

• Vývoj a výroba kosmetiky s obsahem protilátek

• Vývoj produktů s obsahem mikrobiálních lyzátů

• Vývoj systémů pro selektivní dekontaminace