obrázek
obrázek
BACTORAL 16 tbl
BACTORAL 16 tbl
Dostupnost:
skladem
Cena bez DPH:
322 Kč
Cena s DPH:
390 Kč
Počet kusů:
Popis zboží:
Hodnocení:
Orální probiotikum - mikroflora pro ústní dutinu
VÝPRODEJ 16 TBL. BALENÍ!!! PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

BACTORAL přirozeným způsobem a bez použití antibiotik účinně řeší problémy ORL charakteru, jako jsou ZÁNĚTY STŘEDNÍHO UCHA a INFEKCE HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH!

Doplněk stravy Bactoral obsahuje jedinečnou stabilizovanou kulturu Streptococcus salivarius K12 produkující přírodní antimikrobiální látky (BLIS). Jedná se přátelskou bakterii izolovanou z přirozené lidské mikroflóry dutiny ústní. Tyto bakterie mají přirozenou schopnost obydlet lidskou ústní dutinu, vytěsňují velké množství potenciálních orálních patogenů (např. Streptococcus pyogenes -původce respiračních onemocnění nebo Streptococcus pneumonie – původce záňetu středního ucha) a produkují antimikrobiální látky (BLIS), které tyto nepřátelské mikroby zabíjejí.

SLOŽENÍ: probiotická kultura Streptococcus salivarius (1 x 109 CFU v 1 tabletě), maltodextrin (plnivo), maltodextrin, trehalóza, stearan hořečnatý (klouzadlo), oxid křemičitý (látka protispékavá)

DÁVKOVÁNÍ: 1 tabletu 1x denně po jídle, nechat volně rozpustit v ústech. Poté 15-20 min nejíst a nepít. V akutních případech 1 tabletu 2x denně.
Po využívání balení zůstává ochranná probiotická kultura v dutině ústní až 33 dní.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

VÝROBCE: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2